KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15728822
nr 1572 8822
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Signerad, blandteknik, ". Och de sålde sina hemman". Blandteknik på pannå, yttermått inklusive ram: 56x62
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:05:15
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr